piątek, 1 maja 2015

Współpraca z GADŻETEX.PL

Witam, w ostatnich dniach nawiązałem współpracę ze sklepem internetowym, z gadżetami - www.gadzetex.pl/,

http://www.gadzetex.pl/

Info ze strony:


"Pomysły na najbardziej niespotykane prezenty na rynku. Nasi pracownicy wyszukują gadżety na całym świecie i wprowadzają do oferty sklepu, aby każdego dnia zaskakiwać Państwa niezwykłymi pomysłami na prezent. Śmieszne prezenty, zabawy na wieczór kawalerski lub panieński, walentynkowe czy do domu i biura. Ponad 2 000 ciekawych pomysłów na naprawdę wyjątkowy upominek."

W ofercie sklepu są naprawdę różnorodne gadżety: odjazdowe, imprezowe, dla dzieci, kulinarne, sezonowe (np. na haloween), urodzinowe, erotyczne i wiele, wiele innych.

Od sklepu dostałem gadżety z różnych kategorii, za które bardzo dziękuję.

Na pierwszy ogień idą kochające się biedronki. Mają gramaturę 28g i w opakowaniu są 2 grube kawałki czekolady, każda w kształcie biedronki. 


Następna jest klepsydra z czerwono - przeźroczystym płynem. Ciekawym jest, że czerwony płyn jest lżejszy i to on podchodzi zawsze do góry.


Kolejnym gadżetem jest ramka na zdjęcia w kształcie klocka lego (tylko takiego dużego). W środku jest płyn z płatkami sztucznego śniegu, więc zdjęcie może być "pod wodą'.Kolejnym jest czekolada: namaluj ją sam! Jest to pudełko zawierające szablon, pojemniczek plastikowy i trzy rodzaje czekolady: mleczną, gorzką i białą. Zabawa polega na rozgrzaniu czekolady we wrzątku i stworzenia swojej własnej czekolady. Idealne dla dzieci.


Ostatnim przedmiotem, a zarazem najbardziej pikantnym, który otrzymałem, jest gra erotyczna dla par "Rozkosz". Bardzo fajna gra planszowa z gadżetami erotycznymi. W jej skład wchodzą: 2 świeczki w kształcie serc, 2 pionki, kostka, plansza, karty z opisanymi "fantazjami", pióro strusie, kajdanki z futerkiem, instrukcja oraz kupon o wartości 69 złotych na dwa kursy internetowe dla par.


Serdecznie dziękuję za możliwość współpracy. Ze swojej strony mogę polecić osobom, które poszukują ciekawego prezentu, lub chcą rozkręcić domową imprezę fajnymi gadżetami.


Już wkrótce powracam na bloga będą codzienne aktualizacje bloga. Zapraszam i pozdrawiam.

2 komentarze: